Статистика
Всего в нашей базе более 4 327 543 вопросов и 6 445 457 ответов!

скласти розповідь про юних фігуристів

10-11 класс

багдан 10 нояб. 2014 г., 17:56:43 (7 лет назад)
Рейтинг
+ 0 -
0 Жалоба
+ 0 -
Tamilo
10 нояб. 2014 г., 19:21:36 (7 лет назад)

Знаменитий фігурист, олімпійський чемпіон Євген Плющенко, виступаючи на прес-конференції в міському комітеті з культури Санкт-Петербурга, розповів, що планує написати книгу, в якій розповідатиметься про те, як здобути перемогу над самим собою. За словами спортсмена, він збирається "розкрити багато таємниць", про які раніше розповідати було не можна. Але після сочинської Олімпіади він збирається "повісити ковзани великого спорту на цвях", тому має право поділитися з читачами деякою інформацією. Перша книга Плющенка під назвою «Інше шоу» побачила світ у 2007 році. Фігурист обіцяє, що новий твір буде «жорсткішим і позбавленим компліментарності, але без усякої чорнухи». "Мені хочеться поділитися думками про те, як подолати негаразди і змусити організм працювати, коли це особливо важко, як трапилося зі мною після складної операції на хребті", - розповів спортсмен.

Ответить

Другие вопросы из категории

Определить конкретные и обстрактные понятия: "Преступность", "Диктатура", "Трезвость", "Родина", "Адвокат", "Равенство", космический корабль".Дать логическ

ую характеристику понятий: созвездие, подвиг, муж. Определить вид отношений: "школьник и шахматист", "примьер министр- Глава провительства", "студент, москвич, спорсмен, отличник", "художественная литература - литература - трагедия"

10-11 класс другой ответов 1


Вы находитесь на странице вопроса "скласти розповідь про юних фігуристів", категории "другой". Данный вопрос относится к разделу "10-11" классов. Здесь вы сможете получить ответ, а также обсудить вопрос с посетителями сайта. Автоматический умный поиск поможет найти похожие вопросы в категории "другой". Если ваш вопрос отличается или ответы не подходят, вы можете задать новый вопрос, воспользовавшись кнопкой в верхней части сайта.