Статистика
Всего в нашей базе более 4 327 543 вопросов и 6 445 457 ответов!

Запишіть у зошит приклади небесних тіл що становлять Всесвіт

5-9 класс

Ireneya 10 нояб. 2014 г., 18:12:13 (7 лет назад)
Рейтинг
+ 0 -
0 Жалоба
+ 0 -
Pyfybtcbkf
10 нояб. 2014 г., 19:23:47 (7 лет назад)

Всесвіт - сукупність галактик з їхніми зорями, планетами, найдрібнішими порошинками.
Галактики - це гігантські зоряні системи. Галактики спостерігаться у вигляді світлих туманних плям, спіральної, епіліптичной або неправильной форми.

Приклади небесних тіл:
Молочний шлях
Галактика Андромеди
Галактика Боде

Ответить

Другие вопросы из категории

по АСТРОНОМИИ : СРОЧНО!!! Хотя бы просто как думаете))))))Ну пожалуйста хотя бы один вопросик)))))

1)с каких тел солнечной системы днём на небе можно видеть сразу и солнце и звёзды? помогите пожалуйста))))) 2) две разные звезды одновременно взошли и одновременно зашли за горизонт. Где на земле находится наблюдатель?

Читайте также

1.Виберіть одне з понять уроку і поміркуйте,як його можна пояснити і які 2-3 прикладинавести для цього.Запишіть свої думки завершуючи фрази:

''Я думаю,що ... '' ,
"Це означає ... '' ,
''Наприклад, ... '' ,
2.Напишіть листа Президентові України з пропозиціями,
як можна поліпшити життя дітей в нашій країні.Незабутьте обміркувати його зміст з однокласниками.Вирішіть, які з них варто було надіслати.
3.Прогляньте одну-дві місцеві газетию.Знайдіть в них повідомлення про приклади активності громадян, прояви громадянської пропозиції. У чому вона пролягала? Чи досягли мети громадяни? Коротко запишіть отриману інформацію.

1.Наведіть приклади впливу людини на оболонки Землі а)атмосферу б)літосферу в)гідросферу.

2.Доведіть на прикладах,що шкода,завдана біосфері людиною,має небажані наслідки для неї самої.Допоможіть дуже потрібно

1)Запиши 2 речення про переваги використання електроенергії

2)Запиши як можна використовувати сонячну енергію в побуті
допоможіть будь ласка..дуже треба...дякую!
Природознавсто-предмет

1. Опишіть Долину та будиночок мумі-тролів.2. Хто розповів мешканцям блакитного будиночка иро комету й близький кінець світу?3. Як поставилися до

розповіді про кінець світу Чмих і Мумі- троль?4. Яка в кожного з них була таємниця?5. Яку велику мету поставили друзі, вирушаючи у Велику Подорож?6. Розкажіть про персонажів, яких зустріли Чмих і Мумі-троль під час своєї подорожі.7. Які випробування випали на долю героїв твору?8. Назвіть риси характеру, які вони виявили в небезпечних обставинах.9. Як комета вплинула на життя Землі? Опишіть зміни, що відбулися в Долині мумі-тролів під впливом цієї події.10. Де друзі шукали притулок і захист? Чому саме гам?11. Визначте проблеми твору, важливі для кожної людини особисто й для суспільства в цілому.12. Які вічні цінності утверджуються у творі?

Допоможіть будь ласка

напишіть текст Моя подруга,на НІМЕЦЬКІЙ МОВІ.
В тексті треба написати яка вона,скільки років,хоббі,чим ми похожі.
ЇЇ звати Яна,їй 11,вона добра,чесна,весела та мила.Ми дуже похожі з нею,ми обі любимо фотографуватись,гуляти,розмовляти по телфону. Її хобі малювати,та грати на компютері. Ми з Яною дружимо вже 5 років.
Я не хочу користуватися перекладачем,там не правильно переводить.
Дякую)Вы находитесь на странице вопроса "Запишіть у зошит приклади небесних тіл що становлять Всесвіт", категории "другой". Данный вопрос относится к разделу "5-9" классов. Здесь вы сможете получить ответ, а также обсудить вопрос с посетителями сайта. Автоматический умный поиск поможет найти похожие вопросы в категории "другой". Если ваш вопрос отличается или ответы не подходят, вы можете задать новый вопрос, воспользовавшись кнопкой в верхней части сайта.