Статистика
Всего в нашей базе более 4 327 544 вопросов и 6 445 458 ответов!

Порівняльна характеристика Остапа і Андрія! За твором Тарас Бульба!

5-9 класс

Juliamesropyan 11 сент. 2015 г., 3:09:10 (6 лет назад)
Рейтинг
+ 0 -
0 Жалоба
+ 0 -
Ooodomstrou
11 сент. 2015 г., 4:04:55 (6 лет назад)

Порівняльна характеристика братів Остапа і Андрія
Подарунок від матері. «Осавули привезли синам Тараса благословення від старої матері і кожному по кипарисовому образку з Межигірського київського монастиря. Що пророкує і каже це благословення?..» Кожен із синів замислився. Про що? Вони були такі різні...
З однієї родини, завжди разом, а такі не схожі.
Остап і Андрій у родинному гнізді. Обидва збентежені прийомом батька. Мати дивилася зі сльозами на очах. Які вони дорослі!
Роки, що минули у бурсі. Як навчався Остап? Неохоче, тікав, закопував неодноразово буквар, доки батько не попередив, що не бачити йому Січі, якщо не вгамується і не почне вчитися. Гарний товариш.
Андрій навчався охоче, легко. Був ватажком небезпечних дій бурсаків, але завжди йому щастило уникнути покарання. Був зухвалим, майже нахабним — сподобалася панночка — вночі заліз у спальню.
Життя братів серед козаків на Січі. Не дав Тарас насолодитися домівкою, всупереч проханню старої повіз синів на Січ наступного дня. Майже одразу Остапа і Андрія стали поважати як сміливих, безстрашних козаків. Влучно стріляли, перепливали Дніпро проти течії.
Випробування у першій сутичці з ляхами. Обидва у битві виявили здібності справжніх вояків. «Остапу, здавалося, на роду був написаний битвений шлях», він мав силу лева; був спокійним, холоднокровним, його навіть виберуть курінним отаманом замість вбитого Бородатого. Андрій був запальним і міг у запалі вчинити неймовірне.)
Останні хвилини життя обох братів. Прийшла татарка від панночки, і це вирішило долю Андрія. «Ти моя вітчизна...» — казав їй Андрій. Зустріч із батьком у лісі. Остапа полонили перед очима батька. Як він не намагався скинути з себе ляхів, але їх наскочило занадто багато. На його страті був Тарас, який бачив, що син зносить тортури, наче велетень.
Що напророкував кипарисовий образок... Одному кипарисовий образок не допоміг: власні почуття перемогли, бажання кохати затьмарило розум. Іншому — допоміг перемогти неймовірний біль перед смертю. Гоголь співчував і Андрію, і Остапу. Читачу прикро, що Андрій став зрадником. Остап і в останню мить свого життя не втрачає людської гідності.

Ответить

Другие вопросы из категории

помогите написать сочинение на татарском языке . кем я хучу стать.

переводчика у мен нет уже. помогите пожалуйсто . хоть на русском. я татарский знаю , но в голову мысли не приходят что писать....

In Russia___children
что является главным объединяющим началом сказок Пушкина и братьев Гримм? Продолжите фразу.

Сказки объединяет утверждаемое в них неизбежное торжество..........

назовите жанры пейзажа срочно нужно


Вы находитесь на странице вопроса "Порівняльна характеристика Остапа і Андрія! За твором Тарас Бульба!", категории "другой". Данный вопрос относится к разделу "5-9" классов. Здесь вы сможете получить ответ, а также обсудить вопрос с посетителями сайта. Автоматический умный поиск поможет найти похожие вопросы в категории "другой". Если ваш вопрос отличается или ответы не подходят, вы можете задать новый вопрос, воспользовавшись кнопкой в верхней части сайта.